DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë, Arbana Osmani ka një urim special për Eduartin

Shpërndaje

Jo të gjithë kanë fatin që ta ndajnë ditën e lindjes të njëjtë me partnerin e tyre. Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani e ka këtë fat.

Më anë të një foto shumë të bukur ajo i ka dedikuar disa fjalë zemre partnerit të saj, Eduartit, “Gëzuar ditëlindjen shpirti im, çfarë fati të ndash ditën e lindjes dhe çdo ditë tjetër me ty, jam e bekuar, të dua!”,  shkruan ajo.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Çifti pak muaj më parë u bënë prindër të një djali, që vendosën ta pagëzojnë me emrin Diell.

Festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë, Arbana Osmani ka një urim special për Eduartin 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *