DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Filmi “Zgjoi” kandidat për “Oscars”/Donatella Versace: Kosova ka shumë për t’u krenuar!

Shpërndaje

Një ditë më parë, Dua Lipa reagoi e entuziasmuar për filmin shqiptar, “Zgjoi”, që u bë pjesë e listës së ngushtë të nominimeve për çmimin prestigjioz Oscar, mes 15 filmave nga e gjithë bota.
Këngëtarja me famë botërore postoi një fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilën mori shumë komente dhe urime. Dhe në këto urime nuk ka munguar as komenti i Donatella Versace, drejtoresha artistike e kompanisë së famshme, “Versace”. “Mrekulli! Ti duhet të jesh shumë krenare Dua, Kosova ka shumë për t’u krenuar”, ka shkruar Donatella.

Filmi "Zgjoi" kandidat për "Oscars"/Donatella Versace: Kosova ka shumë për t’u krenuar! 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *