DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“Flake” /Rikthehen Elvana Gjata dhe Capital T

Shpërndaje

Suksesi është i sigurt kur bëhet fjalë për Elvana Gjatën dhe Capital T, dy nga artistët më në zë të muzikës shqiptare. Së fundmi një lajm i gëzueshëm ka ardhur për fansat e të dy artistëve.

Elvana Gjata dhe Capital T për të tretën herë do të vijnë me një projekt të tyrin. Ata kanë publikuar një video ku japin lajmin e madh për fansat, duke zbuluar kështu pak nga kënga, pak nga videoklipi dhe datën e publikimit. “Flake” titullohet kënga që Elvana e Capitali do e publikojnë ditën e nesërme.

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *