DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Flori Mumajesi dhe Anxhelina Hadërgjonaj prezantojnë projektin e ri muzikor

Shpërndaje

Flori Mumajesi dhe Anxhelina Hadërgjonaj kanë prezantuar projektin e tyre më të ri muzikor. Artistët kanë sjellë dy këngë me titujt “Anash & Doja”dhe janë shoqëruar me videoklip. Ky është një bashkëpunim i cili rikthen Florin pas suksesit të këngës ‘’Nina’’ gjatë verës. Për Anxhelinën ky ka qenë një moment i veçantë, pasi përkon edhe me ditëlindjen e saj të 29-të. “Nuk mund të merrja dhuratë më të bukur për ditëlindje! Faleminderit @iamflorimumajesi që ke dhënë pjesë të shpirtit tënd në këto këngë që të dy ne i duam kaq shumë”, ka shkruar ajo në Instagram.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *