DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Fotografitë e fundit tregojnë se Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë rikthyer së bashku

Shpërndaje

Edhe pse u tha se Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë vetëm miq, ky i fundit u fotografua para shtëpisë së Lopez pas ndarjes së saj nga Alex. Sipas mediave botërore ata po shihen gjithmonë e më tepër në krahët e njëri tjetrit dhe duken që po shijojnë ditët më të mira si çift. Së fundmi ata janë fotografuar duke u përqafuar, teksa do të darkonin së bashku, duke u dhënë kështu zë ideve për një histori dashurie që është rizgjuar. Të mbështetur në krahët e njëri-tjetrit Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ecnin drejt restorantit dhe tashmë duket se nuk ka më vend për dyshime.

Lopez, 51 vjeç dhe Affleck, 48 vjeç, u takuan në 2002 në sheshin e filmit ‘’Gigli’’, i cili doli në kinema një vit më vonë. Në atë kohë, Lopez ishte martuar me burrin e saj të dytë, Cris Judd. Ata u divorcuan në 2003, dhe Lopez dhe Affleck dolën publikisht me romancën e tyre menjëherë më pas.

Lopez i tha PEOPLE në 2016 se kur ajo u takua për herë të parë me Affleck, ajo u ndje si ‘’Mirë, ky është ai që kam kërkuar.’’

Dyshja u bë shpejt një nga çiftet më të famshëm të famshëm dhe një nga dyshet e para që morën një emër hibrid të Hollivudit: “Bennifer”.

 

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *