DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Fotografitë ‘sekrete’/ Tuna publikon setin artistik nga shtatzënia me Zen

Shpërndaje

Shtatzëninë e dytë, Tuna Sejdiu vendosi ta mbajë larg vëmendjes së të gjithëve, duke na surprizuar me ndarjen e lajmit se u bë nënë për herë të dytë teksa solli në jetë Zen.

Disa ditë pasi u bë nënë për herë të dytë, artistja e njohur  ka publikuar setin artistik të fotove gjatë pritjes së ëmbël. “Kur ju nuk dinit asgjë”, ka shkruar Tuna krah fotove ku shfaqet e lumtur dhe e qeshur.

Kjo i hodhi poshtë edhe zërat për krisje dhe ndarje mes saj dhe Patrisit. Nga ana tjetër Patris Berisha në një postim në rrjetin social Instagram shpërndau një imazh të foshnjës, duke bërë edhe një mbishkrim.

“Mirëserdhe në jetë Zen”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *