DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

FOTOT që po bëjnë xhiron e rrjetit: Shokon këngëtarja e famshme shqiptare, në një lidhje treshe

Shpërndaje

S`ka shumë që u konrmua romanca e saj me regjisorin Taika Waititi,
15 vjet më i madh se ajo, dhe Rita Ora përfundon sërish në
vëmendjen e mediave ndërkombëtare, por për dicka më tepër së kaq.
Disa foto të dala në dritë së fundi duket sikur tregojnë se ylli i popit
është e përfshirë në një lidhje të treshtë edhe me aktoren Tessa
Thompson.

Thompson zbuloi tre vjet më parë se i pëlqejnë burrat dhe gratë,
edhe pse nuk e përkuzoi veten si biseksuale.
Ndërsa Rita Ora deri më tani, zyrtarisht ka qenë e lidhur vetëm me
meshkuj.
Por me sa duket, pas eksperiencave të shumta vetëm me meshkuj, ka
vendosur të provojë edhe një eksperiencë të re, atë të një
marrëdhënie treshe./gazeta tema

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *