DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

Fundet më ‘chic’ për sezonin e dimrit

Shpërndaje

Fundet janë një investim i pagabueshëm në garderobën tuaj. Këtë sezon vemendjen më të madhe do ta shijojnë modelet mini dhe midi, veçanërisht ato me prerje asimetrike.

Gjithashtu të preferueshme do të jenë fundet  me pala që kanë mbisunduar pamëshirshëm skenën e modës për dekada, si dhe modelet me bel të lartë me shtimin e një rripi.

Hidhini një sy galerisë dhe shikoni se cilat funde janë më  afër gustos suaj.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *