DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Fustanet ”maxi” të përsosura për motin e freskët

Shpërndaje

Sezoni i freskët i pjeses se pare te vjeshtes ka nevoje per fustane ”maxi” te cilat jane komode dhe bejne qe tju lexohet qarte eleganca dhe siluheta.
Ne fotogalerine e meposhtme ”Marie Claire” na propozon nje koleksion fustanesh ”maxi”, nga veshjet tipike per shetitje anes detit, deri tek ato neutrale dhe të përshtatshme edhe për punë.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *