DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Fustanet pulovër/ 10 ide kombinimi për veshjen më komode të sezonit

Shpërndaje

Fustanet e butë në material pulovër që na mbajnë aq ngrohtë në dimër do të vazhdojë të jetë një trend i 2021-it . I quajtur ‘knit dress’ , ky fustan është komod, i rehatshëm dhe i përshtatshëm për tu veshur në ambiente të ndryshme në varësi të kombinimit.

Fotogaleria e mëposhtme ju sjell disa ide fanstastike kombinimesh të fustanit.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *