DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare bëhet baba për herë të parë

Shpërndaje

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Armando Sadiku është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bëri të ditur ai vete përmes një postimi në rrjetet sociale ku nuk mund ta fshehi lumturinë dhe emocionin e veçantë.

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare bëhet baba për herë të parë 1Cifti ka vendosur ta pagëzojë vogëlushin me emrin e vecantë Luis. Një lajm i gëzuar ky për sulmuesin shqiptar, i cili kohët e fundit ka pasur disa probleme me karrierën për shkak të një dëmtimi.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *