DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Genta Ismajli konfirmon shtatzëninë

Shpërndaje

Me anë të një video në Instagram, Genta Ismajli ka konfirmuar shtatzëninë.

Përkrah Ustës, e veshur me një fustan të gjatë të zi që i nxjerr në pah barkun, këngëtarja i ka konfirmuar zërat që qarkullonin prej kohësh.

“Gjithçka po bëhet më e çuditshme dhe unë pyes veten se kush je, kush në jetë do të bëhesh e kujt nga ne do t’i ngjasosh?” -ka shkruar ajo përkah videos.

Gjinia e bebit nuk dihet ende, por sipas ‘Prive’, këngëtarja është në pritje të binjakëve.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *