DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Genta Ismajli ne pritje te embel,se shpejti nene e dy binjakeve

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, prej muajsh ndodhet në pritje të ëmbël.

Ajo dhe partneri i saj, Huseyin Usta, do të bëhen prindër për herë të parë se shpejti.

E teksa e shijon procesin e shtatzënisë, Genta ka qenë e kujdesshme që ta mbajë sa më larg syrit të mediave këtë periudhë.

Ajo dhe biznesmeni turk do të mirëpresin në jetën e tyre binjakë, teksa shumë shpejt pritet të organizojnë edhe një festë ‘baby shower’ për dy foshnjat në ardhje.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *