DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

George dhe Amal Clooney do të bëhen prindër për herë të dytë

Shpërndaje

Mediat nderkombetare shkruajne se George dhe Amal Clooney do te behen prinder per here te dyte.

Cifti te cilet u bene prinder te dy binjakëve Ella dhe Alexander katër vjet më parë, thuhet se do të bëhen sërish me binjakë.

George dhe Amal Clooney do të bëhen prindër për herë të dytë 1Aktori, 60 vjeçar dhe avokatja për të drejtat e njeriut, 43 vjeçare, u martuan gjatë një ceremonie luksoze ne Venecia në 2014.

”Amal ka kaluar tremujorin e saj të parë dhe tashmë ka filluar të shfaqet edhe ne publik, kështu që shumë shpejt do ta dinë të gjithë.” – ka thene nje burim për revistën “OK!”

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *