DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Georgina Rodriguez njofton projektin e ri me ” Netflix”

Shpërndaje

Pas zhvendosjes së Christiano Ronaldos në Manchester, ku do të luajë përsëri për Manchester United, edhe partnerja e saj Georgina Rodriguez ka lajmëruar se po fillon shfaqjen e saj në Netflix.

Georgina Rodriguez njofton projektin e ri me " Netflix" 1“Netflix #SoyGeorgina. Shumë shpejt shfaqja ime po vjen në Netflix. Jam e emocionuar dhe mezi po pres që ju ta shihni atë. Sa emocionuese!”, shkruajti Georgina në Instagram.
Sipas mediave, në shfaqje Ronaldo do të zbulojë historinë se si ai dhe Georgina u takuan, duke zbuluar disa detaje të reja që nuk kanë qenë të njohura për publikun më parë.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *