DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“Gëzuar ditëlindjen engjëlli ynë i ëmbël…” – Dua Lipa merr urimin e vecantë nga vjehrra

Shpërndaje

Dua Lipa festoi diten e djeshme ditëlindjen e saj të 26-të. Karriera muzikore e Duas filloi në moshën 14 vjeçare, ndërsa tani ajo është ndër artistet më të suksesshme në tregun ndërkombëtar dhe numëron dhjetëra çmime.

Ne kete dite te vecante te lindjes, kengetarja ka marr urime te shumta, por nder me te vecantit eshte padyshim edhe ai i vjehrres se saj Yolanda Hadid.

“Gëzuar ditëlindjen engjëlli ynë i ëmbël… lutem çdo ditë që dashuria, shëndeti dhe lumturia të vijë në rrugën tënde. Faleminderit që je ashtu siç je dhe që e do djalin tim në mënyrën që e do. Je një shtim i pabesueshëm në familjen tonë dhe të vlerësoj sot dhe çdo ditë të vitit! Të dua!”– shkruan ish-modelja në profilin e saj në Instagram.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by YOLANDA (@yolanda.hadid)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *