DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“Gëzuar gjysma ime”, Alban Skenderaj me urim të veçantë për Miriam Canin

Shpërndaje

Artistja e njohur, Miriam Cani, është shume e dashur për publikun.

Ajo përherë në rrjete sociale merr vëmendje me të gjitha postimet, të cilat i përkasin jetës dhe karrierës profesionale.

Bukuroshja bionde sot feston ditëlindjen e 36-të, ndërsa urimet ndaj saj nuk kanë të ndalur.

Një prej tyre ishte me i vecanti,padiskutim  ai i Alban Skenderaj, bashkëshortit të saj, që zgjodhi fjalët më të mira për të.

“Gëzuar gjysma ime. Nuk mund të kisha përkrahë në këtë jetë një bashkëshorte, shoqe dhe nënë më të mirë”, ka shkruar ai në përshkrim.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *