DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Gigi Hadid me një paraqitje të guximshme në kopertinë të revistës “Harper’s Bazaar”

Shpërndaje

Gigi Hadid ka bërë paraqitjen e saj më të guximshme në kopertinë të revistës “Harper’s Bazaar”. Modelja, 26 vjeçare, mbante veshur një xhaketë sportive Gucci dhe këmishë me pulla.

Gigi Hadid me një paraqitje të guximshme në kopertinë të revistës "Harper's Bazaar" 1Supermodelja, e cila u bë nënë për herë të parë në shtator 2020, ku solli në jetë vajzën e saj Khai, në një fotografi tjetër pozoi me një veshje për burra nga The Row së bashku me një parukë të zezë.

Në rrëfimin e saj, Hadid zbuloi detaje nga jeta e saj e re me Khai-n dhe sesi e ndan jetën mes karrierës dhe familjes.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *