DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Gigi Hadid publikon si rrallëherë një foto me Khai-n e vogël

Shpërndaje

Gigi Hadid ka postuar ka publikuar një seri fotosh të saj në Instagram, duke përfshirë ato nga festa e 26-vjetorit, një selfie duke u puthur me Zayn dhe mes tyre një tjetër me të voglën e saj, por pa na e zbuluar portretin.

Në foton e ëmbël, Gigi shfaqet duke mbajtur në krahë Khai-n dhe duke i buzëqeshur.

Gigi Hadid publikon si rrallëherë një foto me Khai-n e vogël 1Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë në shtator të vitit të shkuar. Çifti i famshëm u bekuan me një vajzë, e cila erdhi në jetë në fermën e familjes Hadid. Për muaj të tërë Gigi e mbajti të fshehtë emrin e vajzës, derisa fansat e mësuan rastësisht pak muaj më parë.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *