DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Gjiko dhe Elita Rudi prindër për herë të dytë

Shpërndaje

Një nga çiftet më të njohura dhe më të pëlqyera të showbizit shqiptar, Gjiko dhe Elita Rudi janë bërë prindër për herë të dytë.

Çifti janë gëzuar me një një vajzë, dhe që të dyja nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë. Sa i përket emrit, bëhet e ditur se dyshja ende nuk kanë vendosur se si do ta quajnë vogëlushen e porsalindur.

Elita dhe Gjiko janë prindër edhe të një djali dy vjeçar, të quajtur Zëri.

Gjiko dhe Elita Rudi prindër për herë të dytë 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *