DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Gjithmonë e bukur dhe në formë , ja sa vjeç bën sot Nora Istrefi

Shpërndaje

Një nga këngëtaret më të pëlqyera në mbarë trojet shqiptare, Nora Istrefi feston sot ditëlindjen e saj të 35-të.

Pavarësisht se vitet kalojnë ajo vazhdon të mbetet po e njëjta vajzë e bukur dhe plot energji pozitive siç ka qenë në fillimet e debutimeve të saj të para në skenë.

Rruga e saj artistike ka filluar që në moshë të hershme, megjithatë pavarësisht se ka shumë vite karrierë dhe e kemi parë në ekran që në adoleshencë, pamja e këngëtares e ka fshehur gjithmonë moshën e saj të vërtetë.

Gjithmonë e bukur dhe në formë , ja sa vjeç bën sot Nora Istrefi 1Në këtë ditë të veçantë të lindjes, urimet nga fansat dhe miqtë e saj më të mirë nuk kanë munguar.

Ajo për vite të tëra ka sjell projekte dhe një stil interesant të paraqitjes në skenat muzikore.

Gjithmonë e bukur dhe në formë , ja sa vjeç bën sot Nora Istrefi 2

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *