DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Beauty & Health

Grimeri i Beyonce tregon se si të realizoni grimin i cili duket bukur me maskat mbrojtëse

Shpërndaje

Vendosja e maskave ka qenë normalitet i ri për ne, muajt e fundit, edhe pse ju duhet të mbuloni fytyrën tuaj, kjo nuk do të thotë që ju nuk mund të krijoni një grim të bukur.

Grimeri i Beyonce, Sir John, zbuloi pamjen e mrekullueshme që mund të bëni në shtëpi për të siguruar që të dukeni përrallore këtë verë.

Sir John u shpreh se tani është koha më e mirë për “grim të lehtë dhe reflektues”.

Ai ndau disa hapa të thjeshtë që mund të ndiqni për të marrë një shkëlqim të mrekullueshëm

  • Së pari, përdorni fshehës nën sy, për t’u siguruar që sytë tuaj të duken bukur.

  • Pastaj, argëtohu me ngjyra. Sidomos gjatë verës, luani sa më shumë me penel me ngjyra.

  • Përfundoni me rimelin e duhur, i cili bën qerpikët tuaj të duken bukur

Si përfundim, nëse keni një takim përmes videokonferences,ndjehuni të lirë të bëni grimin tuaj të preferuar.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *