DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Habit aktori Christopher Walken : Nuk kam përdorur kurrë një kompjuter ose celular

Shpërndaje

Ndërsa ka dhënë një intervistë ekskluzive për “The Late Show With Stephen Colbert”, aktori i njohur Christopher Walken, ka habitur publikun me një deklaratë të tij.

Aktori rrëfeu se s’kishte pasur kurrë kompjuter ose telefon dhe se nuk e pëlqente teknologjinë.

“Dikush erdhi dhe e vendosi këtë (duke iu referuar lidhjes që po realizohej me platformën skype) sepse nuk kam një celular ose kompjuter”, tha Walken.

Aktori 77-vjeçar  u shpreh se asnjëherë  nuk i ishte dashur të përdorte këto mjete teknologjike dhe të vetmet raste kur merrte një telefon, ishte kur kishte ndonjë rol dhe telefoni i duhej për të komunikuar me njerëzit. Aktori shtoi se ai s’ka dërguar kurrë një mesazh apo një email.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *