DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Habit Cardi B, i dhuron bashkëshortit 2 milionë $ për ditëlindje

Shpërndaje

Cardi B dhe bashkëshorti i saj, reperi Offset, njihen si njerëz shumë protagonist në media, sidomos kur bëhet fjalë për dhuratat që shkëmbejnë me njëri-tjetrin me rastin e ditëlindjeve të tyre.

Gjatë festës së 30-vjetorit të bashkëshortit të saj, Cardi B e ka tejkaluar veten, duke i dhuruar Offset një çek me vlerë dy milionë dollarë.

Në videon e publikuar shihet Offset I habitur pasi shikon mega çekun: “Kjo është dy milionë dollarë, dy milionë dollarë”.

Përveç megaçekut, Cardi ishte përgjegjëse edhe për organizimin e festës magjepsëse, e cila kushtoi mijëra dollarë.

 

 

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *