DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Hailey Bieber festoi ditëlindjen dhe urimin më të bukur e mori nga Justin

Shpërndaje

Hailey Bieber festoi ditëlindjen e saj të 25-të . Modelja e njohur mori me qindra urime nga miq dhe fansa, teksa nuk nguroi ti postonte edhe ne mediat sociale ato me pikantet. Sigurisht qe ne mesin e urimeve, me romantiku nuk kishte si te mos vinte nga bashkeshorti Justin Bieber.

Hailey Bieber festoi ditëlindjen dhe urimin më të bukur e mori nga Justin 1
Për ditëlindjen e të dashurës time. Zemra ime të përket ty. Sytë e mi të përkasin ty, buzët e mia të përkasin ty. Jam i yti. Unë jam shumë i bekuar që jam i joti. Ti je e imja përgjithmonë. Jeta nuk ka pasur kurrë më shumë kuptim derisa u bëre gruaja ime. Unë kurrë nuk do të ndalem së dashuruari me ty, nuk do të ndalem kurrë së mbajturi ty dhe nuk do të ndalem kurrë së mbrojturi ty. Ti mbretëresha ime je më se e mjaftueshme për mua dhe do ta kaloj çdo ditë duke të bërë të ndihesh si mbretëresha që je. Siç do të thoshte gjyshja jote me theksin e saj portugez, “urime ditëlindja zemër”, të dua deri në fund të kohës dhe pastaj pas kësaj”, – ka shkruar Justin në urimin për modelen.

Cifti ndane disa foto ne Instagram ku të veshur me të zezë, dhe shkëlqenin përkrah njëri-tjetrit.Haliey dhe Justin, u martua në vitin 2018, ndërsa ka shprehur dëshirën që shumë shpejt të bëhen prindër.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *