DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Harper Beckham feston 10-vjetorin, Victoria dhe David emocionojnë me urimet e ëmbla

Shpërndaje

Vajza e Victoria dhe David Beckham, Harper Sever festoi 10-vjetorin e lindjes. Në ditën e veçantë për vogëlushen nuk kanë munguar as urimet publike të prindërve të cilët kanë zgjedhur fjalët më të ëmbla dhe të veçanta për të voglën e tyre të zemrës.

Viktoria ka publikuar një video të bukur të Harper, dhe krah saj shkruan “Gëzuar ditëlindjen e dhjetë Harper Seven, zonjusha më e bukur brenda dhe jashtë. E sjellshme, e dashur, e kujdesshme dhe e ëmbël. Gjithçka je për ne, të duam kaq shumë dhe nuk e besojmë dot se sot je dhjetë vjeçe”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Edhe David teksa ka postuar një fotografi së bashku me të bijën bën një dedikim tejet emocionues:

Gëzuar ditëlindjen e dhjetë zonjusha ime e bukur. Vajzës me zemrën më të madhe dhe buzëqeshjen më të ëmbël. Ne të duam kaq shumë vajzë e rritur, të lutem ndalo të rritesh. Të duam”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *