DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Uncategorized

HBO Max, nis transmetimin e serialit mbi jetën e Familjes Mbretërore britanike

Shpërndaje

HBO Max ka njoftuar se do te nis transmetimin e një serial të animuar komik me 12 episdoe për Familjen Mbretërore Britanike. Seriali do te mbaj titullin “The Prince” dhe do te sjell jeten e anëtarëve të Pallatit Buckingham, përmes syve të Princit George.

Shkrimtari dhe producenti ekzekutiv Gary Janetti do të qëndrojë pas zërit të George. Anëtarët e tjerë të zërit, përfshijnë Orlando Bloom si Princ Harry, Condola Rashad si Meghan Markle, Lucy Punch si Middleton, Tom Hollander si Princi Philip dhe Charles.

Seriali ishte planifikuar fillimisht të publikohej në fillim të këtij viti, por u shty për shkak të ndarjes nga jeta të Princit Philip.

HBO Max, nis transmetimin e serialit mbi jetën e Familjes Mbretërore britanike 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *