DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Historia e dashurisë mes Jennifer dhe Ben, ja si e pritën fëmijët bashkimin e çiftit

Shpërndaje

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez po shijojnë historinë e tyre të dashurisë. Ky ribashkim i çiftit më të dashur të showbizit erdhi pas vitesh ndarjeje nga 2004-a deri në 2021-shin.

Ky ribashkim ka gëzuar fansat e të dyve dhe duket se është pritur pozitivisht dhe është pranuar si fakt edhe nga fëmijët e tyre. Sipas mediave fëmijët e Jennifer ndihen mirë me Ben. Po ashtu nga ana tjetër Violet, Seraphine dhe Samuel janë gjithashtu të lumtur për babain e tyre. Ata e kanë takuar Jennifer -in dhe e pëlqejnë atë.

Historia e dashurisë mes Jennifer dhe Ben, ja si e pritën fëmijët bashkimin e çiftit 117 vitet  larg njëri -tjetërit kanë qenë plot ngjarje në jetën e Lopez dhe Ben. Gjatë kësaj kohe Jennifer solli në jetë binjakët Emme dhe Max nga martesa me Marc Anthony, kurse Ben u bë babai i 3 fëmijë nga martesa me akroren Jennifer Garner.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *