DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Kendi i Filmit dhe Letërsisë

“Hokus Pokus 2” rikthehet në ekran pas 28 vitesh

Shpërndaje

Një ribashkim magjik është thuajse gati. Bette Midler, Sarah Jessica Parker dhe Kathy Najimy do të përsërisin rolet e tyre si Motrat Sanderson në komedinë e ardhshme “Hocus Pocus 2”, u njoftua të enjten. Vazhdimi drithërues i klasikut të kultit hollivudian të vitit 1993 “Hocus Pocus” do të shfaqet premierë ekskluzivisht në Disney + në 2022.

Në filmin e ri, tre gra të reja aksidentalisht i sjellin Motrat Sanderson përsëri në Salem dhe duhet të kuptojnë se si t’i ndalojnë shtrigat të mos bëjnë gjëra të këqija në botë.“Hokus Pokus 2” rikthehet në ekran pas 28 vitesh 1

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *