DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Akuza e Emily Ratajkowski-t ndaj fotografit Jonathan Leder: Më ngacmoi seksualisht

Shpërndaje

Në një rrëfim për ‘New York’, Emily Ratajkowski ka akuzuar fotografin Jonathan Leder se e ka ngacmuar seksualisht  gjatë një seti fotografik në shtëpinë e tij në zonën e Catskills të New York-ut në vitin 2012.

Modelja e njohur ka thënë se fotografi e detyroi atë të pozonte e zhveshur për xhirimin dhe i ofroi verë.

29-vjeçarja, tha se shkoi në shtëpinë e tij për të realizuar një set fotografik pa pagesë, por papritur zbuloi se i duhej të kalonte aty një natë. Fotografi i njohur i ka mohuar këto akuza në mënyrë kategorike.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *