DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Humbi bashkëshortin nga pandemia, Taylor Swift bën aktin e rrallë bamirës për nenën e 5 fëmijëve

Shpërndaje

Taylor Swift dhe nëna e saj Andrea kanë dhuruar plot 50 mijë dollarë për një grua, nënë e pesë fëmijëve e cila humbi  bashkëshortin e saj nga Covid-19.

Një grua e quajtur Vicky, nënë e pesë fëmijëve, e mbetur tashmë e vetme kërkoi ndihmë në rrjete sociale dhe këngëtarja nuk u kursye, duke dhuruar shumën e majme nëpërmjet llogarisë në  GoFundMe.

Taylor është padyshim në momentet e saj më të arta të karrierës. Ajo vjen nga një fitore e madhe, duke qenë e vetmja këngëtare që ka fituar 3 Grammy për Albumin më të mirë. Gjesti i saj ka nxitur solidaritet dhe komente pozitive në mediat sociale.

Humbi bashkëshortin nga pandemia, Taylor Swift bën aktin e rrallë bamirës për nenën e 5 fëmijëve 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *