DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Imazhet brenda shtëpisë luksoze të Dua Lipës dhe Anwar Hadid në Londër

Shpërndaje

Edhe pse është tejet e kujdesshme në publikimin e fotografive nga mjediset private, Dua Lipa ka ndarë së fundmi disa pamje të banesës së saj në rrjetet sociale, duke na treguar disa nga kendet më të bukura të saj. Bëhet fjalë për shtëpinë e saj në Londër , ku jeton së bashku me Anwar Hadid.

Arredimi modern në dhomat e ndenjes, ndriçimi natyral dhe ngjyrat në dhomën e gjumit janë disa nga detajet që tregojnë mbi stilin e Duas dhe Anwar Hadid.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *