DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Irina Shayk pozon topless për të promovuar bashkëpunimin e saj me Tamara Mellon

Shpërndaje

Irina Shayk ka marr vemendjen e gjithe mediave teksa ka pozuar topless për të promovuar bashkëpunimin e saj me stilisten e këpucëve Tamara Mellon.

Supermodelja përmes pozave provokuese ka theksuar linjat e mrekullueshme trupore dhe ka treguar se edhe pse eshte 35 vjec eshte me ne forme se kurre.

Ajo mbante veshur nje pale sandale të verdha “Sun Valley” (695 dollarë), ndersa ne nje postim tjeter pozoi duke veshur nje pale bikini te bardha me cizme ne ngjyren bezhë “Escape” (895 dollarë).

Ne komentet ne Instagram shumë fansa nuk mund të mos adresonin romancën e yllit me Kanye West. “Kanye është një njeri me fat”, shkroi dikush, ndërsa një tjetër shkroi: “Shumë më mirë se Kim”.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *