DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Irina Shayk thyen heshtjen në lidhje me romancën e përfolur me Kanye West

Shpërndaje

Irina Shayk ka shkëlqyer në fotosesionin e ri për Highsnobiety’s të edicionit inaugurues të “Highstyle”, e cila me kopertinën e supermodeles do të bëjë debutim e parë.

Irina Shayk thyen heshtjen në lidhje me romancën e përfolur me Kanye West 1Në fotosesioni e ri modelja e famshme ka mahnitur në një numër pozash provokuese, të cilat vërtetojnë edhe njëherë se pse ajo është ndër top modelet më të suksesshme prej afro më shumë se një dekade.

Në intervistën e bashkangjitur, Shayk rrëfen hapur dhe tregon për fëmijërinë në Rusi, amësinë dhe jetën e saj private, përfshirë ish-partnerin Bradley Cooper, dhe thashethemet e saj në lidhje me reperin, Kanye West.

Supermodelja hodhi poshtë pyetjet në lidhje me jetën e saj të dashurisë që nga ndarja e saj nga Cooper në qershor 2019, duke mohuar kësisoj të jetë edhe në një lidhje me West.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *