DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle Showbiz

Victoria Beckham, ka filluar të merret me aktivitete të ndryshme gjatë qëndrimit në karantinë.

Shpërndaje

45-vjeçarja ka vendosur që të bëjë disa ndryshime të vogla te fëmijët e saj, duke ngjyrosur flokët e tyre me ngjyra të ndryshme, shkruan The Sun.

Në rrjetin social Instagram, ajo ka ndarë disa fotografi të flokëve të djemve të saj  Romeo dhe Cruz. Fotografia e parë shfaq 15-vjeçarin Cruz, ku majat e flokëve jane me ngjyrë të ndritshme rozë.

Victoria Beckham, ka filluar të merret me aktivitete të ndryshme gjatë qëndrimit në karantinë. 1

“Nënat mund të bëjnë shumicën e gjërave me një ndihmë të vogël. Edhe rozë!”, ishte përshkrimi që etiketoi parukierin e famshëm, Marley Xavier.

Victoria Beckham, ka filluar të merret me aktivitete të ndryshme gjatë qëndrimit në karantinë. 2

Ajo më vonë postoi një fotografi të 17-vjeçarit Romeo duke shkruar se tashmë sallonin e bukurisë e ka të hapur.

Ndërkaq, Victoria ka falënderuar edhe një herë stafin shëndetësor të cilët po bëjnë punë të vazhdueshme teksa shumica e popullsisë po qëndrojnë të sigurtë në shtëpitë e tyre.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *