DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

‘’Jam 6 vjeç dhe mund të bëj çfarë dua unë’’- Charlotte një rebele e vogël

Shpërndaje

Princesha Charlotte sapo ka festuar ditëlindjen e saj të 6-të, por sikundër ka zbuluar babai i saj William së fundmi, asaj i pëlqen t’i tregojë të gjithëve se ajo është më e madhe. William u shpreh se nëse vajza e tij pyetet për moshën ajo thotë se është 6 vjeç. Jo vetëm këtë, por princesha thotë edhe: “Tashmë jam 6 vjeç. Mund të bëj çfarë dua unë”.

Charlotte e vogël shpeshherë është bërë protagoniste në publik me sjelljet e saj të lezetshme.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *