DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck në përqafim pasionant, romanca vazhdon

Shpërndaje

Çifti i famshëm Jennifer Lopez dhe Ben Affleck vazhdojnë të shijojnë romancën e tyre dhe duken më të dashuruar se kurrë më parë. Cifti u panë së fundi në publik teksa festuan Halloween-in si një familje e madhe së bashku edhe me fëmijët e tyre.

Edhe pse shumë kanë qenë skeptikë në lidhje me vërtetësinë e romancës së tyre, ata duken se janë ende të dashuruar dhe kimia mes tyre është shumë e dukshme.

Lopez, 51 vjeç dhe Affleck, 48 vjeç, u takuan në 2002 në sheshin e filmit ‘’Gigli’’, i cili doli në kinema një vit më vonë. Në atë kohë, Lopez ishte martuar me burrin e saj të dytë, Cris Judd. Ata u divorcuan në 2003, dhe Lopez dhe Affleck dolën publikisht me romancën e tyre menjëherë më pas.

Lopez i tha PEOPLE në 2016 se kur ajo u takua për herë të parë me Affleck, ajo u ndje si ‘’Mirë, ky është ai që kam kërkuar.’’

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck në përqafim pasionant, romanca vazhdon 1Dyshja u bë shpejt një nga çiftet më të famshëm të famshëm dhe një nga dyshet e para që morën një emër hibrid të Hollivudit: “Bennifer”.

 

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck në përqafim pasionant, romanca vazhdon 2

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *