DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz Uncategorized

Jennifer Lopez dhe Maluma së shpejti me një bashkëpunim

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez, ka qenë e izoluar së bashku me familjen e saj për shkak të pandemisë COVID-19.

Gjatë kësaj kohe ajo nuk ka lënë mbas dore as projektet muzikore, ndërsa kohët e fundit ka bërë të ditur se do të sjellë një bashkëpunim.

Një gjë të tillë e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Instagram, në të cilën ajo ka pozuar së bashku me këngëtarin Maluma.

Jennifer Lopez dhe Maluma së shpejti me një bashkëpunim 1Artistet janë shfaqur plot stil në imazhet qe kane nxjerre ne rrjetet sociale,duke buzëqeshur, teksa mbanin fleta dhe një stilolaps në dorë.

Te lumtur për kete bashkepunim, as Jennifer dhe as Maluma nuk e kanë zbuluar emrin e këngës.

Jennifer Lopez dhe Maluma së shpejti me një bashkëpunim 2

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *