DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Jennifer Lopez dhe Rita Ora bashkojnë forcat në një projekt të ri muzikor dhe kinematografik

Shpërndaje

Jennifer Lopez dhe Rita Ora duket se kane bashkuar forcat ne nje projekt te ri muzikor dhe kinematografik. Sipas mediave dy yjet e showbiz-it jane takuar në fshehtësi në Los Anxhelos dhe kanë diskutuar planet për të ardhmen.

Raporti i tyre gjithmone ka qene shume i mire, mdaje Rita nuk e ka fshehur kurre faktin që është adhuruese e JLo. Por duket se edhe nga ana tjetër, dashamirësia është e njëjtë. “JLo dhe Rita u takuan në Soho House në LA dhe kaluan disa orë duke folur për atë që ata mund të bënin së bashku. Asgjë nuk ishte jashtë kufijve dhe ato folën për muzikën dhe filmat. Trajektorja e karrierës së JLo është artistja që Rita dëshiron shumë të imitojë”, thotë një burim prane tyre.
Dy artistet ende nuk jane shprehur ne lidhje me keto lajme, per te thene konkretisht detaje rreth projketeve te tyre te perbashketa.

Jennifer Lopez dhe Rita Ora bashkojnë forcat në një projekt të ri muzikor dhe kinematografik 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *