DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Jennifer Lopez e paska kaluar Halloween-in me Ben dhe ish-gruan e tij

Shpërndaje

Një familje e madhe dhe në harmoni të plotë! Kështu duket familja e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck. Jo vetëm fëmijët e tyre kanë një marrëdhënie të shkëlqyer dhe harmonike, por edhe prindërit.

Sipas ‘Page Six’, Jennifer Garner, ish-partnerja e Ben dhe nëna e fëmijëve të tij e ka kaluar Halloween-in e këtij viti bashkë me Jennifer Lopez, Ben dhe fëmijët e tyre. Burime të ngushta pranë çiftit, kanë zbuluar për mediat se ata janë në harmoni të plotë dhe prania e njëri-tjetrit i gëzon pa masë.Jennifer Lopez e paska kaluar Halloween-in me Ben dhe ish-gruan e tij 1

Madje paparacët e kanë fotografuar familjen e madhe teksa ecte në rrugët e lagjes së tyre. Garner duket se është shumë e lumtur për Ben dhe nuk ka aspak probleme me partneren e tij të re, madje fëmijët ia beson lehtësisht.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *