DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Jennifer Lopez shpërthen me të qara pas fitores së Joe Biden

Shpërndaje

Një numër i konsiderueshëm i të famshmëve nuk e kanë fshehur gëzimin për fitoren e Joe Biden në zgjedhjet e SHBA-ve.

Njëra prej tyre është edhe Jennifer Lopez, e cila kësaj here ka shpërthyer në të qara,

51-vjeçarja përmes rrjetit social Instagarm ka ndarë një video, teksa fliste për rezultatet e zgjedhjeve.

Duke e xhiruar veten e shtrirë në krevat, Jennifer filloi të qante nga gëzimi, teksa u fliste 133 milionë ndjekësve.

“Shumë e lumtur këtë mëngjes. Ne jemi duke shkuar drejt ditëve me të mira, jam duke qarë nga gëzimi”, është shprehur ajo.

Lopez gjithashtu inkurajoi fansat që të duan njëri-tjetrin dhe të respektojnë  për atë se çfarë janë. /Telegrafi/

Jennifer Lopez shpërthen me të qara pas fitores së Joe Biden 1Jennifer Lopez shpërthen me të qara pas fitores së Joe Biden 2

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *