DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Jonida dhe Romeo Shijojne pushimet ne Jug te Shqiperise

Shpërndaje

Marrëdhënia e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt është përfolur vazhdimisht në mediat rozë.

Shpeshherë është shkruar se dyshja e shoubizit shqiptar është ndarë e ribashkuar, e së fundmi është thënë se çifti, tanimë po bashkëjeton.

Ndërkohë që po shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë, Romeo dhe Jonida kanë gjetur pak kohë për të ndarë disa video e foto ne instagram ku perbri fotos me Romeon, Jonida shkruan:

”Jeta ime nuk eshte perfekte, por une dua cdo gje qe kam”

Jonida dhe Romeo Shijojne pushimet ne Jug te Shqiperise 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *