DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj shijojnë pushimet së bashku

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi,u be kohe qe përflitet për një romancë të mundshme dashurie me prezantuesin Romeo Veshaj.

Të ndarë e të bashkuar, dyshja e famshme u komentuan shumë në rrjetet sociale dhe mediat shqiptare gjithandej.

Ata kane nisur pushimet së bashku në Mal të Zi teksa shfaqen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Kështu të paktën kanë treguar me anë të disa postimeve që kanë ndarë në rrjetet sociale.

Pas disa ditësh qëndrimi në jug të Shqipërisë, çifti si destinacion të dytë të pushimeve zgjodhën ‘Porto Montenegro’.

Gjatë kësaj kohe, komentet dhe reagimet e ndjekësve ishin nga më të ndryshmet duke marrë parasysh që Romeo dhe Jonida nuk e kanë konfirmuar akoma mirë lidhjen e tyre.

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj shijojnë pushimet së bashku 1

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj shijojnë pushimet së bashku 2

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *