DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Jonida Maliqi nis pushimet në Turqi, mahnit me linjat trupore në bikini

Shpërndaje

Këngëtarja dhe prezantuesja nga Shqipëria, Jonida Maliqi, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi.

Ajo si destinacion ka zgjedhur shtetin turk, në një nga resortet luksoze në Bodrum.

Me këtë rast, krijuesja e hitit “Nuk kam faj që robëroj” ka ndarë disa fotografi atraktive.

Ajo vjen e mahnitshme në një palë bikini të zeza, teksa ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

“Jeta duket më e bukur në stinën e verës”, ka shkruar Maliqi.

Jonida Maliqi nis pushimet në Turqi, mahnit me linjat trupore në bikini 1

https://www.instagram.com/p/CQNyhWTHfIc/

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *