DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Jonida Vokshi ndan FOTO-n e parë me vajzën në krahë

Shpërndaje

Pasi u bë nënë për herë të parë, Jonida Vokshi ka ndarë së fundmi foton e parë me të voglën e saj në krahë.

Moderatorja duket se po e shijon maskimalisht qëndrimin me vogëlushen e cila i ka dhënë një kuptim tjetër jetes se saj  dhe partnerit, Besnik Krapi.

“Shpirti plot”, ka shkruar Jonida krah fotos ku duket se vajza është mbështetur në krahët e moderatores.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *