DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Justin Bieber dhe Hailey festojnë 2-vjetorin e martesës!

Shpërndaje

Justin Bieber dhe Hailey festojnë sot 2-vjetorin e martesës.

Në këtë përvjetor të dytë ata zgjodhën të ndajnë në rrjetin e tyre social Instagram fotografi nga ceremonia e kurorëzimit të dashurisë së tyre, e cila u zhvillua në Karolinën e Jugut në vitin 2019.

Përkrah fotografive, Jastin shkroi:” Gëzuar përvjetorin zemër. Te dua.”

Justin Bieber dhe Hailey festojnë 2-vjetorin e martesës! 1Justin Bieber dhe Hailey festojnë 2-vjetorin e martesës! 2Pas publikimit të fotografive të shumta kanë qenë urimet për çiftin e famshëm, nga fansat, miqtë dhe të afërmit e tyre.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *