DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Justin Bieber si asnjëherë më parë, me kostum serioz dhe atlete takon presidentin Macron

Shpërndaje

Këngëtari i muzikës pop, Justin Bieber bashkë me bashkëshorten , Hailey Bieber, takuan dje, presidentin francez Macron, në Paris.

Këngëtari 27 vjeçar, si asnjëherë më parë u vesh me kostum, gjithsesi ai u kujdes të ruajë personalitetin dhe stilin e tij të veçantë duke veshur një palë atlete bojë-qielli.

Këngëtari kanadez postoi foton, ku pozon me Hailey dhe çiftin presidencial francez në llogarinë e tij në Instagram me 179 milionë ndjekës.

Macron, ka veshur një kostum elegant gri,zonja e pare Brigitte një fustan  elegant të bardhë. ndersa Hailey një fustan  në ngjyrë bezhë të errët.

Justin Bieber si asnjëherë më parë, me kostum serioz dhe atlete takon presidentin Macron 1Justin Bieber si asnjëherë më parë, me kostum serioz dhe atlete takon presidentin Macron 2

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *