DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

“Kaluam sfidën më të vështirë”, Sara Hoxha reagon për herë të parë pas lindjes së vajzës

Shpërndaje

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë kthyer në një nga çiftet më të dashura për publikun. Vetëm tre ditë më parë ata u bënë prindër për herë të parë teksa erdhi në jetë vajza e tyre Poem Blu.

Për herë pas ardhjes në jetë të vogëlushes, Sara ka reaguar duke publikuar dy fotografi përkrah Ledrit para se Poem të vijë në jetë dhe një të vajzës së tyre.

“Ne kaluam në sfidën më të vështirë për të marrë dhuratën më të mrekullueshme që dikush mund të ketë në jetë. Poem Blu Vula. 14.12.2020”, ka shkruar ajo.

Ledri dhe Sara i kanë kaluar orët para se ajo të lindte bashkë në maternitet, duke e përjetuar me njëri-tjetrin momentin më të bukur të jetës.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *