DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Kanye West dhe Julia Fox bëjnë paraqitjen e parë si çift në Javën e Modës në Paris

Shpërndaje

Kanye West dhe e dashura e tij e re, Julia Fox, bënë debutimin e tyre  te pare si cift në tapetin e kuq të dielën – teksa u kombinuan me veshjet për shfaqjen e Javës së Modës në Kenzo, Paris.

Reperi, 44-vjeçar dhe partnerja e tij, aktorja, 31-vjeçare, dukeshin të lumtur krah njëri-tjetrit. Me heret, Kanye dhe e dashura e tij u fotografua në Aeroportin Ndërkombëtar të Miamit gjatë fundjavës.Kanye kohëve të fundit ka qenë në fokus të tabloideve ndërkombëtare për lidhjet e tij të dashurisë. Përpara se të krijonte një romancë dashurie me Fox, ai i ishte lutur ish-bashkëshortes Kim Kardashian që të ktheheshin bashkë.

Kanye West dhe Julia Fox bëjnë paraqitjen e parë si çift në Javën e Modës në Paris 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *