DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Karlie Kloss mirëpret fëmijën e parë me Joshua Kushner

Shpërndaje

Karlie Kloss dhe Joshua Kushner janë prindërit më të rinj të show-bizit.

Kushner, 35 vjeç, postoi në një foto të porsalindurin e tyre të dielën me mbishkrimin, “mirëseardhe në botë “.

Kloss, 28 vjeçe, konfirmoi në nëntor se ishte shtatzënë.

Çifti, do të rrisin fëmijën e tyre në pasurinë prej  23.5 milion dollarë në Miami , vetëm disa minuta nga vëllai Jared Kushner dhe gruaja e tij Ivanka Trump.

Kushner dhe Kloss lidhën martesën në një ceremoni të vogël në tetor 2018 dhe më pas organizuan një ceremoni më të madhe në Wyoming, tetë muaj më vonë./SYRI.net

Karlie Kloss mirëpret fëmijën e parë me Joshua Kushner 1Karlie Kloss mirëpret fëmijën e parë me Joshua Kushner 2

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *